Wybierz region

Wybierz miasto

  Czarne diamenty

  Autor: jac

  2000-06-08, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Czarne Diamenty 140 zawodników z Turcji, Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy i kilkunastu polskich klubów zapowiedziało udział w rozpoczynającym się w piątek w Myszkowie 24.

  Czarne Diamenty
  140 zawodników z Turcji, Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy i kilkunastu polskich klubów zapowiedziało udział w rozpoczynającym się w piątek w Myszkowie 24. Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o ,Czarne Diamenty".
  - Trzeci raz organizujemy ten turniej w Myszkowie, bowiem jest tam wspaniała atmosfera dla boksu. Do tej pory były to zawody juniorów, teraz w ringu rywalizować będą również kadeci - powiedział prezes OZB w Katowicach Edmund Ligocki.
  Turniej uświetni obchody jubileuszu 50-lecia nadania praw miejskich Myszkowa. Jak poinformował dyrektor myszkowskiego MOSiR Krzysztof Borowik organizacja imprezy kosztować będzie ok. 61 tys. zł. Oprócz zmagań pięściarzy w najbliższy weekend odbędą się w tym mieście jeszcze dwie duże imprezy sportowe - w sobotę Puchar Polski w biegach przełajowych, a w niedzielę otwarte mistrzostwa śląska weteranów w biegu ulicznym.
  Walki eliminacyjne turnieju o ,Czarne Diamenty" toczyć się będą w hali myszkowskiego MOSiR w piątek i sobotę (od godz. 11), natomiast na niedzielę zaplanowano 25 pojedynków finałowych (początek o godz. 10). Wstęp na zawody jest wolny, a dodatkową atrakcją dla widzów ma być obecność w Myszkowie naszych byłych świetnych pięściarzy - Jerzego Kuleja, Zdzisława Pietrzykowskiego, Józefa Grudnia i Wiesława Rudkowskiego.
  (jac)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.