Wybierz region

Wybierz miasto

  do dyspozycji

  Autor: wit

  2000-06-13, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Do dyspozycji KATOWICE, WARSZAWA. Andrzej Ga3anewski i Zygmunt Kucharczyk, pe3niIcy funkcje wicewojewodów ŚlIskich z ramienia Unii WolnoŚci, oddali siź wczoraj do dyspozycji premiera rzIdu mniejszoŚciowego - Jerzego ...

  Do dyspozycji
  KATOWICE, WARSZAWA. Andrzej Ga3anewski i Zygmunt Kucharczyk, pe3niIcy funkcje wicewojewodów ŚlIskich z ramienia Unii WolnoŚci, oddali siź wczoraj do dyspozycji premiera rzIdu mniejszoŚciowego - Jerzego Buzka. Wiele wskazuje jednak na to, ne premier nie zdymisjonuje unijnych urzźdników.
  - Szef rzIdu deklarowa3, ne zaleny mu na utrzymaniu sprawnoŚci pracy urzźdów - przypomina pose3 Ryszard Ostrowski, przewodniczIcy Unii WolnoŚci woj. ŚlIskiego.
  Z pismami obydwu wicewojewodów na temat oddania siź do dyspozycji premiera pojecha3 wczoraj do Warszawy Andrzej Ga3anewski. Decyzja w sprawie zwolnienia lub pozostawienia obydwu wicewojewodów na stanowiskach zapadnie w ciIgu kilku najblinszych dni. (wit)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.