Wybierz region

Wybierz miasto

  Festiwal sztucznych ogni

  Autor: GC

  2000-06-02, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Festiwal sztucznych ogni CHORZÓW. Niezwykle ciekawie zapowiada się III Wielki Festiwal Ogni Sztucznych. 3 czerwca niebo nad Śląskiem rozjaśnią tysiące kolorowych fajerwerków i ognistych kul.

  Festiwal sztucznych ogni
  CHORZÓW. Niezwykle ciekawie zapowiada się III Wielki Festiwal Ogni Sztucznych. 3 czerwca niebo nad Śląskiem rozjaśnią tysiące kolorowych fajerwerków i ognistych kul. Do Wesołego Miasteczka w chorzowskim WPKiW przyjedzie także zespół ,Boney M" z legendarnym Bobby Farrellem.
  Impreza rozpocznie się już o godz. 12. Na scenie pojawi się Halina Benedykt z kabaretem ,Paka". Występy będą przeplatane konkursami i zabawami dla najmłodszych. Dwie godziny później wystąpi zespół wokalny ,Klang". Później publiczność wysłucha popularnej Shazzy. Wieczorny koncert (godz. 19.30) rozpocznie zespół ,Universe". Po nim na scenie pojawi się gwiazda festiwalu zespół ,Boney M".
  Finałem imprezy będzie wielki pokaz sztucznych ogni. Przez godzinę widzowie będą oglądać niecodzienne widowisko. Niektóre efekty zostaną w Polsce zaprezentowane po raz pierwszy. Dotyczy to np. czteropoziomowych ,bomb" mozaikowych. Widowisku będą towarzyszyły ciekawe aranżacje muzyczne. Ozdobą festiwalu będą także występy kaskaderów, którzy występowali w filmie ,Ogniem i mieczem".
  Imprezie patronuje ,Dziennik Zachodni". Bilety w można nabyć w kasach Śląskiego Wesołego Miasteczka i EMPiK-u. Dzieci do lat siedmiu mają zapewniony bezpłatny wstęp.
  (G.C.)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.