Wybierz region

Wybierz miasto

  Jak hanys z hanysem

  Autor: nn

  2000-06-21, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Jutro w PR Katowice Jak hanys z hanysem KATOWICE. Maria Pańczyk przygotowała audycję radiową, której bohaterem jest nasz redakcyjny kolega, Krzysztof Karwat, autor wydanej niedawno książki ,Jak hanys z gorolem.

  Jutro w PR Katowice
  Jak hanys z hanysem
  KATOWICE. Maria Pańczyk przygotowała audycję radiową, której bohaterem jest nasz redakcyjny kolega, Krzysztof Karwat, autor wydanej niedawno książki ,Jak hanys z gorolem. Rozważania o Górnym Śląsku". Książka ta tym razem stanowiła jednak tylko pretekst do rozmowy o przeszłości i przyszłości naszego regionu. Podobnie zresztą jak nagrane fragmenty spotkania autorskiego Karwata, które odbyło się w ubiegłym tygodniu w chorzowskiej Bibliotece Miejskiej.
  Zachęcamy do wysłuchania tej audycji, która wyemitowana zostanie jutro o godzinie 16.15 w znanym cyklu Radia Katowice ,Po naszymu, czyli po śląsku". Jednym z tematów programu jest oczywiście żywotność śląskiej gwary, ale mowa w nim także o perspektywach rozwoju śląskiej samorządności i stowarzyszeń regionalnych.(nn)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.