Wybierz region

Wybierz miasto

  Miejski Telefon Zaufania

  Autor: (maki)

  2006-05-15, Aktualizacja: 2006-05-15 11:21 źródło: Dziennik Zachodni

  Już można korzystać z Miejskiego Telefonu Zaufania w Gliwicach. Działa od poniedziałku do soboty w godzinach od 16.00 do 24.00. Uruchomiono go przede wszystkim dla mieszkańców Gliwic i powiatu gliwickiego, którzy ...

  Już można korzystać z Miejskiego Telefonu Zaufania w Gliwicach. Działa od poniedziałku do soboty w godzinach od 16.00 do 24.00. Uruchomiono go przede wszystkim dla mieszkańców Gliwic i powiatu gliwickiego, którzy przeżywają kryzysy rodzinne, zostali doświadczeni przez różne choroby, borykają się z uciążliwymi problemami dnia codziennego lub trudnymi decyzjami dotyczącymi zdrowia i życia.

  - Osoby szukające wsparcia powinny dzwonić pod numer telefonu: 032-231-06-06, ale mogą również korzystać z internetowego komunikatora gadu-gadu GG 8753782 lub przekazywać wiadomości na adres e-mail: telefonzaufania.gliwice@op.pl. Fachowych porad udzielają psychologowie, pedagodzy, policjanci, pracownicy sądu i pracownicy socjalni, a także osoby, które przeszły obowiązkowy staż i otrzymały specjalistyczny certyfikat dla dyżurnych telefonów zaufania w ramach kursów, organizowanych przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - wyjaśnia Marek Jarzębowski z gliwickiego magistratu. Funkcjonowanie Telefonu Zaufania jest finansowane ze środków budżetu miejskiego.
  Więcej na temat: 

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)