Wybierz region

Wybierz miasto

  Osobiście do wyborców

  Autor: kra

  2000-06-23, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Osobiście do wyborców KATOWICE. Na środowej konferencji prasowej w Katowicach poinformowano, że około 50 tys. zł wydano na kampanię wyborczą Andrzeja Graczyńskiego, kandydata SLD w wyborach uzupełniających do Senatu.

  Osobiście do wyborców
  KATOWICE. Na środowej konferencji prasowej w Katowicach poinformowano, że około 50 tys. zł wydano na kampanię wyborczą Andrzeja Graczyńskiego, kandydata SLD w wyborach uzupełniających do Senatu.
  - Pieniądze pochodziły z kasy Sojuszu oraz prywatnych funduszy Andrzeja Graczyńskiego - powiedział nam Zbigniew Wieczorek, szef sztabu wyborczego.
  Założeniem kampanii były osobiste kontakty z wyborcami. Andrzej Graczyński przez 1,5 miesiąca wziął udział w 80 takich spotkaniach.
  - W tych wyborach bierze udział niewielu kandydatów. Nie budzą one również zbyt wielkiego zainteresowania społecznego. Ale startując liczę na sukces - deklarował Andrzej Graczyński.
  (kra)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.