Wybierz region

Wybierz miasto

  Pijany policjant

  Autor: gkm

  2000-06-19, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Pijany glina SOSNOWIEC. Pijany funkcjonariusz policji, M.Z., był sprawcą wypadku drogowego, w którym ranna została kobieta. Dopiero wczoraj śląska policja potwierdziła fakt, że w wypadku, do którego doszło w piątek ...

  Pijany glina
  SOSNOWIEC. Pijany funkcjonariusz policji, M.Z., był sprawcą wypadku drogowego, w którym ranna została kobieta. Dopiero wczoraj śląska policja potwierdziła fakt, że w wypadku, do którego doszło w piątek około godz. 16.30 na drodze krajowej nr 1 w Sosnowcu, brał udział policjant Śląskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, zatrudniony w pionie kadr. 29-letni policjant (nie w randze oficerskiej) prowadził skodę, która zderzył się z daewoo matizem, prowadzonym przez 37-letniego kierowcę. Najbardziej ucierpiała pasażerka matiza, która doznała ogólnych obrażeń i złamała rękę. Okazało się, że kierujący skodą był nietrzeźwy. Jeśli zarzuty wobec niego się potwierdzą, funkcjonariusz poniesie surowe konsekwencje służbowe. Grozi mu także sprawa karna. (gkm)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.