Wybierz region

Wybierz miasto

  Pistolety dla zwycięzców

  Autor: kra

  2000-06-09, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Pistolety dla zwycięzców KATOWICE. Policjanci ze śląskich komend z napięciem czekali wczoraj na ogłoszenie wyników trzydniowych zmagań. Walczyli o tytuł Patrolu Roku, rywalizując w różnorodnych konkurencjach: pościgu ...

  Pistolety dla zwycięzców
  KATOWICE. Policjanci ze śląskich komend z napięciem czekali wczoraj na ogłoszenie wyników trzydniowych zmagań. Walczyli o tytuł Patrolu Roku, rywalizując w różnorodnych konkurencjach: pościgu za uzbrojonymi przestępcami, interwencjach domowych, strzelaniu do celu, testach teoretycznych. Zawody odbywały się w Szkole Policji w Katowicach. Wśród 45 zespołów najwyżej oceniono st. sierż. Piotra Chowańca i sierż. Dariusza Augustyniaka z katowickich Oddziałów Prewencji.
  - Drugie miejsce uzyskała reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, trzecie funkcjonariusze Oddziałów Prewencji, także z Bielska, a czwarte policjanci z gliwickiej komendy miejskiej - poinformowała podinsp. Irena Tajak, z-ca naczelnika Wydziału Prewencji Śl. Komendy Wojewódzkiej Policji.
  Piątą lokalę zajęli funkcjonariusze częstochowskich Oddziałów Prewencji, a szóste zespół tyskiej komendy miejskiej.
  Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 1,8 tys. zł, a także pistolety Glock i latarki ze stopów aluminium.
  (kra)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.