Wybierz region

Wybierz miasto

  Szybkie reakcje

  Autor: Gal

  2000-06-17, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Szybkie reakcje JASTRZĘBIE (Gal) Zaledwie doby potrzebowali działacze występującego w serii A siatkarzy Jastrzębia Borynia, by wypełnić lukę po odejściu Grzegorza Wagnera.

  Szybkie reakcje
  JASTRZĘBIE (Gal) Zaledwie doby potrzebowali działacze występującego w serii A siatkarzy Jastrzębia Borynia, by wypełnić lukę po odejściu Grzegorza Wagnera. Ten doświadczony rozgrywający poinformował trenera Jana Sucha w środowe popołudnie, że odchodzi do Polmosu Bielsko-Biała (Czytelnicy ,DZ" mogli się o tym dowiedzieć tego samego dnia rano), a już dzień później działacze klubu z Jastrzębia podpisali trzyletni kontrakt z Łukaszem Krukiem.
  Młody zawodnik ma za sobą nieudane sezony. Rok temu razem z ówczesnym Włókniarzem Bielsko spadł do serii B, a w tym sezonie przegrywał rywalizację z 35-letnim Jerzym Zwierko o miejsce w podstawowym składzie Stilonu Gorzów. Jeszcze niedawno Kruk powoływany był do szerokiej kadry trenera Ireneusza Mazura. Teraz ten 22-latek dostał kolejną szansę. Czy ją wykorzysta?

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.