Wybierz region

Wybierz miasto

  Tajemniczy Christopher

  Autor: aa

  2000-06-15, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Górnik Zabrze po wakacjach Tajemniczy Christopher ZABRZE (aa) Piłkarze Górnika podobnie jak zawodnicy innych drużyn dość szybko zakończyli wakacje. Wczoraj zabrzanie pod wodzą trenera Mieczysław Broniszewskiego i ...

  Górnik Zabrze po wakacjach
  Tajemniczy Christopher
  ZABRZE (aa) Piłkarze Górnika podobnie jak zawodnicy innych drużyn dość szybko zakończyli wakacje. Wczoraj zabrzanie pod wodzą trenera Mieczysław Broniszewskiego i jego asystenta Franciszka Małowiejskiego rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.
  Na pierwszym treningu pojawiło się 28 zawodników. Wśród nich znalazł się obrońca z Kamerunu reprezentant tego kraju. Jak zwykle w Górniku wszystko owianie jest tajemnicą. Udało się nam ustalić, że ma na imię Christopher. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość. Mamy nadzieję, że wkrótce się dowiemy jak się nazywa. Udało się nam natomiast ustalić, że w Zabrzu trenują Zbigniew Zając z Rakowa Częstochowa i napastnik Grzegorz Zawadzki z Korony Kielce.
  Trener Broniszewski chętnie widziałby w Górniku Przemysława Urbaniaka i Macieja Scherfchena z Lecha Poznań, Grzegorza Kaliciaka, Grzegorza Nicińskiego z Wisły Kraków.
  Kibiców wielokrotnego mistrza Polski intryguje kto odejdzie z Górnika. Na razie o pozyskanie Andrzeja Bledzewskiego i Jacka Wiśniewskiego stara się Petro Płock, a Polonia Warszawa chętnie widziłaby u siebie Michał Probierza.
  Zabrzanie przez najbliższy tydzień będą trenować na własnych obiektach. Potem wyjeżdżają na obóz do Ustronia, a pod koniec czerwca udadzą się na obóz do Austrii.
  (aa)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.