Wybierz region

Wybierz miasto

  Targi promocji

  Autor: GC

  2000-06-02, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  GCPromedia 2000 KATOWICE. Wczoraj rozpoczęły się VI Targi Marketingu i Reklamy ,Promedia 2000". W pawilonach Międzynarodowych Targów Katowickich swoją ofertę prezentuje ponad stu wystawców.

  GCPromedia 2000
  KATOWICE. Wczoraj rozpoczęły się VI Targi Marketingu i Reklamy ,Promedia 2000". W pawilonach Międzynarodowych Targów Katowickich swoją ofertę prezentuje ponad stu wystawców. Wśród nich są przedstawiciele najlepszych krajowych firm promocyjnych. Targom będą towarzyszyły imprezy związane z Dniami Mody i Urody. Organizatorzy zapraszają na pokazy kosmetyczne i wykłady powświęcone pielęgnacji skóry. Specjalnie dla pań przygotowano także prezentacje zabiegów odmładzających i upiększających. Targi zakończą się 4 czerwca. Można je zwiedzać od godz. 10 do 17 (piątek - sobota) oraz od godz. 10 do 16 (niedziela).
  Sąd nad reklamą
  KATOWICE. ,Dziennik Zachodni" jest współorganizatorem ,Sądu nad tekstami reklamowymi". Niecodzienna rozprawa będzie towarzyszyła II Śląskim Spotkaniom Copywriterów. Impreza rozpocznie się 3 czerwca o godz. 10. ,Skład sędziowski" zbierze się w pawilonie konferencyjnym Międzynarodowych Targów Katowickich. W roli oskarżyciela wystąpi prof. Jerzy Bralczyk. Natomiast w zespole orzekającym zasiądą: Krystyna Bochenek z Radia Katowice, Janusz Gast, prezes Polskiej Izby Reklamy oraz Zbigniew Madej, zastępca redaktora naczelnego ,Dziennika Zachodniego". Organizatorzy zabawy zadbali o doskonałych obrońców reklam. W tych rolach wystąpią przedstawiciele znanych agencji promocyjnych. Do udziału w niecodziennym procesie zapraszamy także Czytelników ,Dziennika Zachodniego". Mogą oni zasiąść w ławie przysięgłych i wydać wyrok na reklamę.
  (G.C.)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.