Wybierz region

Wybierz miasto

  Ulotki na rynku

  Autor: kra

  2000-06-23, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Ulotki na Rynku KATOWICE. Na katowickim Rynku w środę rozmawiała z wyborcami Elżbieta Postulka, kandydatka do Senatu z ramienia KPEiR ciesząca się poparciem m.in. KPN - Ojczyzna.

  Ulotki na Rynku
  KATOWICE. Na katowickim Rynku w środę rozmawiała z wyborcami Elżbieta Postulka, kandydatka do Senatu z ramienia KPEiR ciesząca się poparciem m.in. KPN - Ojczyzna. Przed ustawionym obok Domu Prasy stolikiem nie było jednak tłoku. Dwaj współpracownicy kandydatki rozdawali przechodniom ulotki zawierające program, które kandydatka pragnie realizować w razie zwycięstwa wyborczego.
  Kilkanaście metrów dalej przy polonezie z przyczepą drugie stoisko ulokował Kazimierz Świtoń prowadzący swoją kampanię w wyborach prezydenckich. Otrzymaliśmy od niego ulotkę zawierającą na przykład wyjaśnienie w jaki sposób: ,Szatan wdarł się do naszego Polskiego Kościoła" oraz założenia programowe typu: ,Należy niezwłocznie zlikwidować szarą strefę i skonfiskować mienie zdrajcom, aferzystom i przestępcom gospodarczym, a środki te przeznaczyć dla najbiedniejszych".
  (kra)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.