Wybierz region

Wybierz miasto

  UPR chce pieniędzy

  Autor: Witold Pustułka

  2000-05-22, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  UPR chce pieniędzy KATOWICE. Andrzej Roczniok, kandydat Unii Polityki Realnej w najbliższych wyborach uzupełniających do Senatu RP z terenu dawnego województwa katowickiego, domaga się od telewizji publicznej 25 ...

  UPR chce pieniędzy
  KATOWICE. Andrzej Roczniok, kandydat Unii Polityki Realnej w najbliższych wyborach uzupełniających do Senatu RP z terenu dawnego województwa katowickiego, domaga się od telewizji publicznej 25 tysięcy złotych tytułem zadośćuczynienia z powodu pominięcia jego nazwiska w informacji głównego wydania ,Wiadomości" z 17 maja o kandydatach z naszego regionu, ubiegających się w czerwcowych wyborach o mandat senatorski.
  - Telewizja ma ustawowy obowiązek udzielenia równego dostępu do czasu antenowego wszystkim kandydatom. Ale tort polityczny w Polsce został odgórnie podzielony, dlatego pomija się takie ugrupowania, jak moje - mówi Roczniok.
  Kandydat obiecuje, że jeśli wyegzekwuje od Zarządu TVP S.A. 25 tysięcy złotych, przekaże te pieniądze na cel charytatywny. (wit)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.