Wybierz region

Wybierz miasto

  Wojna biedzie

  Autor: FIL

  2000-06-02, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Wojna biedzie KATOWICE. - Jestem emerytką starego portfela o miesięcznym dochodzie w wysokości 580 złotych. Mój zięć pracuje w sektorze górniczym. Wkrótce może znaleźć się na bruku.

  Wojna biedzie
  KATOWICE. - Jestem emerytką starego portfela o miesięcznym dochodzie w wysokości 580 złotych. Mój zięć pracuje w sektorze górniczym. Wkrótce może znaleźć się na bruku. Bezrobocie jest jednym z największych problemów nie tylko tego regionu, ale całego kraju. Na walce z biedą i bezrobociem opieram swój program wyborczy - zadeklarowała podczas wczorajszej konferencji prasowej Elżbieta Postulka, kandydatka w wyborach uzupełniających do Senatu z ramienia Krajowej Partii Emerytów i Rencistów.
  25 czerwca mieszkańcy naszego regionu wybiorą senatora. Rywalizacja jest ostra. W wyborach uzupełniających, po śmierci senatora Augusta Chełkowskiewgo, startują m.in. kardiochirurg Zbigniew Religa, przewodniczący Śląsko - Dąbrowskiej ,Solidarności", Wacław Marszewski oraz kandydat SLD, Adam Graczyński.
  Elżbietę Postulkę popiera m.in. KPN - Ojczyzna i Związek Zawodowy ,Kontra".
  - Nasz kandydat startuje nie po to, aby wygrać, ale po to, aby uświadomić Polakom problemy, które są niewygodne dla polityków innych partii - powiedział Adam Słomka, poseł KPN - Ojczyzny.
  (FIL)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.