Wybierz region

Wybierz miasto

  Wybory bez Religi?

  Autor: wit

  2000-06-07, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Wybory bez Religi? KATOWICE. Profesor Zbigniew Religa, wspólny kandydat Unii Wolności i Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego w wyborach uzupełniających do Senatu RP z terenu dawnego województwa katowickiego, rozważa ...

  Wybory bez Religi?
  KATOWICE. Profesor Zbigniew Religa, wspólny kandydat Unii Wolności i Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego w wyborach uzupełniających do Senatu RP z terenu dawnego województwa katowickiego, rozważa możliwość wycofania się z walki o mandat senatorski.
  - Sytuacja w koalicji jest bardzo skomplikowana, a ja mam poparcie zarówno Unii Wolności, jak i części AWS, którą jest SKL. W sytuacji powstania rządu mniejszościowego, trudno będzie mi zrealizować mój program wyborczy. Możliwy jest też scenariusz szybkiego rozpisania przedterminowych wyborów parlamentarnych, które mogą odbyć się już za kilka miesięcy. Ta cała sytuacja budzi we mnie coraz większe wątpliwości - powiedział nam wczoraj profesor Religa.
  Minionej nocy miał on spotkać się z liderami SKL - Janem Marią Rokitą oraz Arturem Balazsem. Konsultacje przeprowadzał też z politykami Unii Wolności.
  - Decyzję w sprawie mojego udziału w wyborach ogłoszę w ciągu najbliższych godzin - deklaruje Religa. (wit)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.