10 tys. zł kary za brak skrzynki pocztowej przed domem? Takie prawo

Nawet 10 tysięcy złotych możemy zapłacić za brak oddawczej skrzynki pocztowej. Swoim mieszkańcom, ze względu na zły stan skrzynek bądź ich brak, przypominają samorządy. Co zrobić, żeby nie zapłacić? Czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

mj

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2019, 09:41

Co z tego, ze kara ustanowiona skoro nie egzekwowana? Mimo wielu próśb i skarg ze strony lokatorów pewnej kamienicy w Chorzowie, właścicielka nadal nie udostępnia skrzynek lokatorom a poczta zostaje odbierana dla nich przez osoby postronne bez czyjejkolwiek zgody.
Właścicielka czuje się bezkarna, pomimo Rodo i tej całej waszej kary. Wstyd

15.01.2019, 21:31

Ciekawe dlaczego ta straż miejska potrafi ukarać za nieodśnieżony chodnik obok posesji a już tam gdzie firma zatrudniona przez miasto za duże pieniądze, nie odśnieża chodników, to zero reakcji

15.01.2019, 20:54

Podobno strasz wiejska będzie sprawdzać...

15.01.2019, 18:06

Zaraz pełno cwaniaczków realizujących Auschwitz.Karą niech się martwi ten co wymyślił środek płatniczy. Zamiast kary powinno być przymusowe zakładanie skrzynki a to koszt max 800 zł.Jak widać 10 tys wymyślono zależnie od tego ile kto chce zarobić w urzędach.Zwykła kradzież zalegalizowana na wzór hitlerowskich obozów zagłady. Sam listonosz może użyć taśmy i foliowej torebki naliczając za to koszt w czynsz właściciela posesji

14.01.2019, 21:29

W kraju znienawidzonym przez rząd, za ogrzanie mieszkania czy domu trzeba by zostać bez chleba.Cena opału rośnie na tyle ile złodziei z tych kosztów chce się wzbogacić , rozsiewając biedę z nędza chcą pokazać Bogu kto tu rządzi i to kraju katolickim

14.01.2019, 21:19

Za wystawia się lewe kubły bez oznaczeń i czipa gminy które i tak firma wywiezie. Wieczorem i w nocy pali się byle czym, a szamba na pola!

14.01.2019, 07:47

Za brak nazwy ulicy czy tablicy na drodze konfiskata mienia urzędnika

13.01.2019, 22:57

za to truć można bezkarnie paląc w piecu byle co i/lub byle jak

Państwo teoretyczne

13.01.2019, 22:05

powinno być nawet 3X10,000 ,bo potem jeden z drugim reklamacje składa i udaje że list albo avizo do niego nie dotarło

13.01.2019, 21:53

Pewnie, jeszcze ci państwo powinno dać na skrzynkę pocztową, teraz to już nic tylko pińcet-plusy, zasiłki, zapomogi, ciągłe wyciąganie łapska po więcej, ciągłe dej i dej, wszystko byście chcieli za darmo, pasożyty społeczne!

13.01.2019, 20:57

Jestem ciekaw czy Państwo będzie przydzielac te skrzynki pocztowe haha karać za coś co nie dali na to pieniedzt masakra w tym rządzie to siedzą istne debile