Jakub Biskup jest już piłkarzem Piasta Gliwice. Pomocnik ŁKS-u Łódź, znany u nas z Odry Wodzisław, wczoraj pierwszy raz trenował z drużyną prowadzoną przez Dariusza Fornalaka i podpisał dwuletni kontrakt.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jakub Biskup jest już piłkarzem Piasta Gliwice. Pomocnik ŁKS-u Łódź, znany u nas z Odry Wodzisław, wczoraj pierwszy raz trenował z drużyną prowadzoną przez Dariusza Fornalaka i podpisał dwuletni kontrakt. Umowę z Piastem w poniedziałek ma podpisać jeszcze Marcin Pietroń z Arki Gdynia.


W sobotę "Piastunki" mają mecz wyjazdowy z GKS-em Bełchatów. - Nie ma problemu z formalnościami związanymi ze zgłoszeniem zawodnika w PZPN, więc Biskup będzie do dyspozycji trenera - informuje rzecznik klubu, Grzegorz Muzia, choć 26-letni piłkarz przyznaje, że przez ostatnie cztery dni nie trenował, co może mieć wpływ na jego dyspozycję. - Raczej jeszcze nie zagram - ocenia Biskup.

W meczu z Bełchatwem zabraknie 23-letniego Pietronia, który zna trenera Fornalaka z Zagłębia Lubin.

- Zawodnik musi jeszcze załatwić swoje sprawy rozliczeniowe z Arką Gdynia, dlatego przyjedzie do nas dopiero w poniedziałek - tłumaczy prezes Piasta, Jacek Krzyżanowski.

Kwestie pozyskania pomocnika są już załatwione i właśnie w tym dniu Pietroń ma związać się z gliwickim klubem.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!