Centralna Liga Juniorów: Miedź gromi aż 7:1

Mateusz Różański
Centralna Liga Juniorów: Miedź gromi aż 7:1 fot. Piotr Krzyżanowski
Centralna Liga Juniorów: Młodzi piłkarze Miedzi Legnica w swoim pierwszym spotkaniu zmierzyli się z Promieniem Żary i rozgromili swoich rywali aż ... 7:1. Kolejnym rywalem będzie Polonia Słubice.

Miedź w pierwszym meczu Centralnej Ligii Juniorów już od pierwszych minut zepchnęła rywali do defensywy. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać jednak aż do 37. minuty, kiedy to wynik otworzył Marcin Wasilewski.

Ten sam zawodnik pięć minut później podwyższył wynik na 2:0.

Centralna Liga Juniorów - Miedź Legnica gromi rywali

Prawdziwe strzelanie rozpoczęło się dopiero po przerwie. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Bartosz Światły. W 63. minucie aktywny przez cały mecz Wojciech Kulasa uderzył z ostrego kąta w samo okienko bramki gości.

W 77. minucie na listę strzelców wpisał się Adrian Wójcik, a zaraz po nim znakomitym lobem popisał się Przemysław Zatwarnicki. Siódmą bramkę dla Miedzi Legnica zdobył Patryk Kulasa. Goście w doliczonym czasie gry wywalczyli rzut karny. Alana Kopystiańskiego pewnie pokonał Natan Kwiryng.

Następnym rywalem młodych legniczan w Centralnej Lidze Juniorów będzie Polonia Słubice.