Dni Otwarte Centrum Dystrybucyjnego Tesco, czeka praca dla 1000 osób

Dzisiaj powstające w Gliwicach Centrum Dystrybucyjne Tesco organizuje Dni Otwarte, na które zaprasza chętnych do podjęcia pracy. Czeka na nich 1000 miejsc.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© ARC)

Powstające przy węźle Sośnica Centrum Dystrybucyjne Tesco, mające zaopatrywać sklepy tej sieci na południu Polski, szuka pracowników. Dzisiaj o godzinie 9., 10. oraz 11. w Centrum Rekrutacyjnym (ul. Bojkowska 59c) odbędą się Dni Otwarte, w trakcie których prowadzony będzie nabór pracowników.

Docelowo firma chce zatrudnić ponad 1000 osób pracujących w systemie trzyzmianowym. Jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach, poszukiwani są głównie magazynierzy, pracownicy administracyjni magazynu oraz pracownicy techniczni. Zainteresowani powinny przynieść ze sobą życiorys. Centrum ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Pod koniec czerwca wmurowano kamień węgielny pod inwestycję. Hala ma mieć powierzchnię 57 tys. m kw. Już w czasie świąt ma działać pełną parą. Wtedy też zatrudnionych będzie ok. półtora tysiąca pracowników.

– Nowe miejsca pracy oznaczają większe wpływy do budżetu, a co za tym idzie, pieniądze na kolejne inwestycje. Jednak pracę znajdą tu nie tylko gliwiczanie. Rozbudowana infrastruktura pozwoli dotrzeć tu również mieszkańcom innych miast – twierdzi Zygmunt Frankiewicz, prezydent miasta.

– Oprócz pracowników na hali, będziemy również tworzyć kadrę kierowniczą. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zacząć pracę na niższym szczeblu i awansować. 90 proc. naszej kadry kierowniczej pochodzi z wewnętrznego awansu – mówi Michał Sikora, rzecznik prasowy Tesco Polska.

Do końca roku ma również postać 50 nowych sklepów Tesco. Jeśli nic nie stan
∨ Czytaj dalej

ie na przeszkodzie, gliwicki magazyn stanie się centrum dystrybucyjnym nie tylko na Polskę południową. Będą stąd rozwożone towary również do sklepów w Czechach i na Słowacji.

Więcej na temat

Komentarze (8)

avatar
avatar
arek (gość)

witam jestem gotowy podjecia pracy jako magazynier pracowalem w lidlu zagranica w mrozni w warunkach - 35 stopni moj numer 518310838

avatar
Bartek Bartnik (gość)

Szanowni panstwo chcial bym odwas usyskac informacji czy mial bym jakieś szanse na podjecie pracy porosił bym o kontakt telefoniczny pod numerem tel:514-718-654 z powarzaniem Bartek.

avatar
tomasz (gość)

mam uprawnienia na wozki widlowe i pracowalem na magazynach moj numer 506809199 prosze o kontakt szukam pracy

avatar
Duch (gość) Gbb

Witam , no nie wiem skoro nie umiesz podstawowej sprawy jak np. tabliczka mnożenia to o czym ty w ogóle mówisz nad tym sie zastanów

avatar
mrozowski (gość)

Szanowni panstwo prosiłbym o kontak mam duze doswiadczenie na wózku i jako magazynier mój numer telefonu 608775173

avatar
Gbb (gość)

Słyszałam ze podczas rekrutacji testuje sie ludzi (np. magazynierów)z testów matematycznych bez uzycia kalkulatora. W dobie 21 wieku wszyscy je uzywamy. Dobrze wiec bylo by znac zakres testow by se przypomniec podstawowe zasady liczenia na kartce, co juz dawno odeszło do lamusa nawet sie nad tym człowiek tak naprawde nie zastanawia.

avatar
poinformowana (gość)

CV możesz złożyć w formie elektronicznej na stronie Tesco w zakładce "magazyny dystrybucyjne".

Wybierz kategorię