Egzamin zawodowy 2017 [KLUCZ ODPOWIEDZI, WYNIKI, ARKUSZE]. Sprawdź czy zdałeś! Zobacz klucze odpowiedzi z egzaminu pisemnego, potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w technikach, szkołach policealnych i zasadniczych szkołach zawodowych. W galerii powyżej prezentujemy odpowiedzi ze wszystkich zawodów, z egzaminu który odbył się 12 czerwca 2017 roku.

Tutaj znajdziesz klucz odpowiedzi z 20 czerwca:
Egzamin zawodowy 2017 - KLUCZ ODPOWIEDZI z 20 czerwca [arkusze i WYNIKI]
Egzamin zawodowy 2017 - ODPOWIEDZI, WYNIKI i ARKUSZE [KLUCZ ODPOWIEDZI z 12 czerwca]

Uczniowie i absolwenci zasadniczych szkół zawodowych i techników przystąpili do części pisemnej egzaminu zawodowego potwierdzającego ich kwalifikacje zawodowe według nowej podstawy programowej kształcenia w zawodach.

Egzamin zawodowy 2017 - kiedy wyniki?

Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie po sesji letniej 2017 zostaną ogłoszone 25 sierpnia 2017 r.Egzamin zawodowy 2017 - ODPOWIEDZI, ARKUSZE i WYNIKI z zawodów w technikach i zawodówkach

12 czerwca 2017 r. rozpoczęła się ostatnia sesja egzaminu ‎potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (tzw. egzamin w starej formule‎).

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe (dla absolwentów szkół zawodowych, którzy rozpoczęli naukę przed 1 września 2012 r.) odbędzie się w dniach od 4 do 8 lipca 2017 r.

Etap pisemny odbył się 12 czerwca 2017 r. i do niego podeszło ponad 2 900 absolwentów techników, techników uzupełniających i szkół policealnych kształcących w tych zawodach co technika w 81 zawodach oraz ponad 140 absolwentów zasadniczych szkół zawodowych w 25 zawodach.

13 czerwca 2017 r. miał miejsce etap praktyczny dla absolwentów z lat ubiegłych 4-letnich techników, techników uzupełniających i szkół policealnych kształcących w tych zawodach co technika. Do tego etapu zostało zgłoszonych ponad 4 700 osób w 94 zawodach, z których do najpopularniejszych należą: technik informatyk, technik elektryk, technik hotelarstwa, technik rolnik, technik mechatronik, technik elektronik oraz technik logistyk.

Natomiast w dniach od 4 do 8 lipca 2017 r. do etapu praktycznego przystąpią absolwenci zasadniczych szkół zawodowych z ubiegłych lat. Do tego etapu zostało zgłoszonych około ponad 60 osób w 20 zawodach, przy czym najwięcej w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, kucharz małej gastronomii, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych oraz sprzedawca.

Egzamin zawodowy 2017

Egzamin zawodowy to egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Jest on ‎formą oceny poziomu opanowania ‎przez zdającego wiadomości i umiejętności z zakresu ‎jednej kwalifikacji wyodrębnionej w ‎zawodzie. Do egzaminu mogli przystąpić absolwenci wszystkich typów szkół zawodowych, którzy uzyskali świadectwa ukończenia szkoły. Egzamin składa się z części pisemnej i praktycznej.


Nauka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!