Europa Centralna Gliwice: Dojazd [AUTOBUS. ROZKŁAD JAZDY]

Europa Centralna Gliwice ma być w zasięgu pasażerów autobusów. Bezpłatne linie jeżdżą w dwóch kierunkach. Łączą centrum handlowe z Placem Piastów w Gliwicach i dworcem przy Goethego w Zabrzu. Zobacz rozkład jazdy autobusów.

Komentarze (40)

avatar
avatar
Danuta (gość)

Dlaczego autobus w dniu 26.08 2014 r o godz. 16.12 jadący do Europy Centralnej na przystanku GWSP nie zatrzymał się??????
Może trzeba przeszkolić kierowców i dać im rozkład jazdy!!!
Danuta.

avatar
Ewa (gość)

Dlaczego zlikwidowano odjazdy z Pl.Piastów i zmieniono dodziny oraz okrojono rozkład w ogóle ?
Mieszkańcy centrum nie zasługują na wygodę i prosty dojazd a mieszkancy peryferii i Knurow i Zabrza są preferowani, dlaczego ?

avatar
Ewa (gość)

KTÓRY ROZKŁAD JAZDY JEST AKTUALNY , TEN STARY POWYŻEJ, CZY NOWY BEZNADZIEJNY DODAWANY DO GAZETY MIEJSKIEJ ?

avatar
Ewa (gość)

Dziwne. Napisałam komentaż odnośnie niepotrzebnych zmian w trasie i godzinach odjazdów autobusów z Pl. PIASTÓW i nie mogę wysłać.
Wciąź wyświetla się komunikat że: treść zawiera wulgaryzmy ?
A TO NIEPRAWDA !
WIDOCZNIE " NIE WOLNO" KRYTYKOWAĆ ZŁYCH DECYZJI.

avatar
społecznik (gość)

przystanek "Gliwice Plac Piastów" niby ok, tylko jeśli stanę na jednym z przynajmniej siedmiu przystanków to mogę nie trafić do EC.. a szkoda. Czy podpowie mi ktoś na którym przystanku mam czekać na autobus do EC ?

avatar
Jeszcze pracownik (gość)

na piechotę znaczy: dwukrotne przekroczenie drogi/ronda w nie dozwolonym miejscu, a następnie ok 10-2 min pieszy przemarsz poboczem wzdłuż barierek drogowych.Jak nie pada (nie ma błota) nie pada śnieg (brak zasp) i idąc jesteśmy wyspani to nie grozi nam śmierć czy w lepszym wypadku upadek w błoto, odmrożone stopy :-) w sumie jak już dotrzemy do Europy Centralnej (w Centrum Europy) jako pracownicy możemy przepracować dniówkę bymiec za co kupić leki heheh :-/

Wybierz kategorię