Europa Centralna Gliwice ma być w zasięgu pasażerów autobusów. Bezpłatne linie jeżdżą w dwóch kierunkach. Łączą centrum handlowe z Placem Piastów w Gliwicach i dworcem przy Goethego w Zabrzu. Zobacz rozkład jazdy autobusów.

Komentarze (42)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ola (gość)

Witam czy moglabym prosić o pomoc czym dojade z pl piastow pod ch europa i ewentualnie z jakiego.stanowiska?i czy staje on bezpośrednio pod ch

Danuta (gość)

Dlaczego autobus w dniu 26.08 2014 r o godz. 16.12 jadący do Europy Centralnej na przystanku GWSP nie zatrzymał się??????
Może trzeba przeszkolić kierowców i dać im rozkład jazdy!!!
Danuta.

Ewa (gość)

Dlaczego zlikwidowano odjazdy z Pl.Piastów i zmieniono dodziny oraz okrojono rozkład w ogóle ?
Mieszkańcy centrum nie zasługują na wygodę i prosty dojazd a mieszkancy peryferii i Knurow i Zabrza są preferowani, dlaczego ?

Ewa (gość)

KTÓRY ROZKŁAD JAZDY JEST AKTUALNY , TEN STARY POWYŻEJ, CZY NOWY BEZNADZIEJNY DODAWANY DO GAZETY MIEJSKIEJ ?

Ewa (gość)

Dziwne. Napisałam komentaż odnośnie niepotrzebnych zmian w trasie i godzinach odjazdów autobusów z Pl. PIASTÓW i nie mogę wysłać.
Wciąź wyświetla się komunikat że: treść zawiera wulgaryzmy ?
A TO NIEPRAWDA !
WIDOCZNIE " NIE WOLNO" KRYTYKOWAĆ ZŁYCH DECYZJI.

społecznik (gość)

przystanek "Gliwice Plac Piastów" niby ok, tylko jeśli stanę na jednym z przynajmniej siedmiu przystanków to mogę nie trafić do EC.. a szkoda. Czy podpowie mi ktoś na którym przystanku mam czekać na autobus do EC ?