W dniach 22. i 23. października w Ruinach Teatru Miejskiego odbędzie się kolejna, jedyna w swoim rodzaju IX Giełda Minerałów, Wyrobów Jubilerskich i Skamieniałości GEOEXPO. Miłośników minerałów, kamieni szlachetnych i unikalnej biżuterii serdecznie zapraszamy do przyjścia z rodzinami! Wydarzenie to odbywa się w naszym mieście cyklicznie od wielu lat – w marcu i październiku.

Giełda przede wszystkim jest okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat minerałów, unikatowych wyrobów jubilerskich i niespotykanych skamieniałości... ale nie tylko! Uczestnicy będą mogli zobaczyć tysiące pięknych okazów minerałów, ręcznie wykonaną, oryginalną biżuterię nawiązującą do obecnych trendów, a co najważniejsze – będą mogli skorzystać z okazji i kupić po atrakcyjnej cenie to, co najbardziej przypadnie im do gustu.

Giełdy GEOEXPO są okazją do promowania minerałów, kamieni i biżuterii, jednocześnie skupiając najbardziej znanych wystawców z całej Polski i z zagranicy – w tej edycji będzie ich ponad 50!

Każdy znajdzie na Giełdzie GEOEXPO coś dla siebie. Pasjonaci i znawcy tematyki będą czuli się na Giełdzie jak w raju. Miłośnicy biżuterii będą mogli podziwiać wystawne stoiska jubilerskie, ale także będą mogli sami skomponować, a nawet wykonać swoją własną, wyjątkową biżuterię.

Kolekcjonerzy minerałów, kamieni i skamieniałości będą mogli zobaczyć niespotykane okazy z Polski i z innych krajów. Każdy będzie miał szansę do podziwiania niezwykłych okazów paleontologicznych i mineralogicznych wedle własnego uznania.

Jest to jedyna taka impreza organizowana na Śląsku, a zwłaszcza w Gliwicach.

Lokalizacja – Ruiny Teatru Miejskiego i dogodny termin – weekend, sprawiają, że Giełda jest miejscem idealnym na spotkania znajomych czy przyjście całą rodziną. Dla młodszych i starszych uczestników znajdzie się coś ciekawego i wartego zobaczenia. Jeśli mają Państwo wątpliwości – proszę zapytać tych, którzy byli u nas w ubiegłych latach!

Ceny biletów: 6 zł (normalny) i 4 zł (ulgowy).

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maciej (gość)

"Jest to jedyna taka impreza organizowana na Śląsku, a zwłaszcza w Gliwicach."
W Gliwicach jest oczywiście organizowana "starsza" i większa giełda na Pol. Śl., Poza tym największe giełdy na Śląsku są w Katowicach w Spodku i w Sosnowcu na wydziale Nauk o Ziemi. Oprócz tego są mniejsze giełdy pokroju tej w Ruinach w Częstochowie, czasem w Zabrzu i Bytomiu.

geolog (gość)

Giełda jest dwa razy w roku, a plakaty wiszą cały rok bo nikt ich nie sprząta. Poza tym po co naklejać 10 plakatów na tej samej ścianie? Co do samej giełdy to w środku jest mizernie, nawet w połowie nie tak dobrze jak podczas giełdy na Politechnice Śląskiej. Na giełdzie w Ruinach Teatru trzeba mocno uważać na zakupione kamyki bo wiele z nich nie ma nic wspólnego ze swoją nazwą- zwłaszcza w przypadku biżuterii.

Piotr (gość)

z informacją o tej giełdzie od kilku lat są przyklejane klejem bezpośrednio na elewacjach budynków? Również tych świeżo otynkowanych...

anna (gość)

uwielbiam przychodzić na giełdę! zawsze znajdę tam coś pięknego, za bardzo przyjemną cenę. ;)
tej jesieni również się wybieram!