We wtorek, 4 lipca około godzin porannych policjanci z Gliwic otrzymali informację, z której wynikało, że w jednym ze sklepów na Placu Piastów w Gliwicach mężczyzna nie zapłacił za towar. Z dalszych informacji wynikało, że zachowywał się ,"dziwnie" jakby był pijany, lub po środkach odurzających, a ponadto do sklepu przyjechał samochodem. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, w trakcie przeszukania pojazdu, w którym się poruszał i mieszkania zabezpieczyli 167 gramów marihuany.

Do sytuacji doszło we wtorek około godziny 2:40, na miejsce został skierowany patrol. Po przybyciu uzyskali informację, że sprawca kradzieży odjechał samochodem. Został zatrzymany przez policję. W środku znajdował się 30-letni mieszkaniec Gliwic. Zachowanie kierującego wskazywało, że może on być pod wpływem środków odurzających w związku, z czym został przewieziony do szpitala w celu pobrania krwi do badań, następnie w trakcie przeszukania jego pojazdu policjanci ujawnili w nim ponad 60 gramów suszu roślinnego. Przeszukanie mieszkania mężczyzny również odniosło rezultat, śledczy ujawnili w nim około 100 gram suszu. Badania toksykologiczne potwierdziły, że susz ujawniony przy mężczyźnie oraz w jego mieszkaniu to marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszy zarzuty za posiadanie znacznej ilości substancji odurzających oraz za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu środków odurzających.

Wiadomości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pan Tullipan Messi (gość)

To Maciej P. z firmy DaBest który oszukał mnóstwo osób nie wypłacił swoim pracownikom pieniędzy to oszust .

Grzegorz (gość)

Jaka znowu marihuana, skoro to konopia ?!? Z języka hiszpańskiego to znają tylko to jedno słowo i się próbują się wymądrzać. Ponadto żadnej "marihuany" czy "ganji" nie ma w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii , to może od razu ją zmieńmy i dopiszmy kolejne nazwy pochodzenia hiszpańskiego typu hierba, hachis, caniamo, porros ...