Gliwicki policjant na podium Pucharu Polski w Kulturystyce [ZDJĘCIA]

red.
Sylwester Szymczuk [sylwesterszymczuk.com]
Służący w I Komisariacie Policji w Gliwicach st. sierż. Marcin Dziadczyk ćwiczy kulturystykę i ostatnio dwukrotnie stawał na podium ogólnopolskich zawodów. W Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness 2016 w Mińsku Mazowieckim gliwiczanin zajął 3 miejsce!

W galerii prezentujemy zdjęcia autorstwa Sylwestra Szymczuka[sylwesterszymczuk.com].

16 października w Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness policjant z „jedynki” zajął 3. miejsce wśród mężczyzn. We wrześniu, w podobnych zawodach w Strzegomiu, osiągnął podium, zdobywając brązowy medal.

Gliwicki funkcjonariusz sporty siłowe trenuje od 15 lat, jednak dopiero w tym roku dał się namówić do uczestnictwa w zawodach. I od razu został zauważony. Sierżant trenuje w jednym z zabrzańskich klubów.

Zobacz więcej zdjęć z Sylwestra Szymczuka z Pucharu Polski w Mińsku Mazowieckim: