Dwa ostatnie dni juwenaliów zapowiadają się koncertowo. Muzyczne spotkania poprzedzi tradycyjny korowód przebierańców, który przejdzie ulicami miasta. Korowód w czwartek!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wymarsz z Placu Krakowskiego – 16 maja o godz. 15.00. W czwartek na lotnisku Aeroklubu Gliwickiego zagrają: Mandat (zwycięzca tegorocznego Przeglądu Kapel Studenckich), Absynth, Carrantouhill, My Riot i Luxtorpeda, a w piątek (17 maja) – gliwicki zespół Hajva, O.S.T.R., Indios Bravos, Elektryczne Gitary i Gooral. Początek występów – godz. 17.00.

– Wolne chwile od koncertów będzie można spędzić w wesołym miasteczku. W tym roku po raz pierwszy odwiedzi nas JN Lunapark z Czech. Dodatkowo każdy potrzebujący adrenaliny, będzie miał okazję do skoku z 60 metrów na bungee – informują pomysłodawcy przedsięwzięcia. – Ciąg juwenaliowych atrakcji zakończymy o poranku 18 maja energicznym tańcem do TUNAK TUNAK TUN – nieoficjalnego hymnu IGRÓW – dodają.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.igry.gliwice.pl.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!