Koniec roku szkolnego to wyczekiwana przez wszystkich uczniów okazja. 19 czerwca 2019 - to data, kiedy kalendarz szkolny na rok 2018/2019 się kończy, a rozpoczynają się wakacje. Zobacz, jakie memy tworzą z tej okazji internauci. Wszystkim, którzy celebrują zakończenie roku szkolnego gratulujemy zakończenia kolejnego roku ciężkiej pracy i życzymy udanych wakacji. Kliknijcie "ZOBACZ GALERIĘ"

Koniec roku szkolnego MEMY. Wakacje 2019 czas start


MEMY NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO. CZAS ROZPOCZĄĆ WAKACJE


Koniec roku szkolnego w 2019 wypada wcześniej, niż zwykle, bo już przed Bożym Ciałem uczniowie kończą kolejny rok szkolnych zmagań i 19 czerwca oficjalnie rozpoczynają wakacje. Ponad dwumiesięczny czas laby to dobra okazja do:
  • odpoczynku,
  • wakacyjnych wyjazdów,
  • zawarcia nowych znajomości,
  • spędzenia czasu z bliskimi.


Decyzja o skróceniu roku szkolnego 2018/2019 zapadła w maju. Premier Mateusz Morawiecki informował wówczas na Twitterze, że to spełnienie oczekiwań uczniów, nauczycieli i rodziców.

Po co utrudniać, jak można ułatwić. No i wakacje będą dłuższe. - podsumował wówczas Morawiecki.


Przez najbliższe, wakacyjne miesiące, z całą pewnością wszystko będzie łatwiejsze. Szczególnie dla tych, którzy w pełni mogą się nimi cieszyć.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!