Do Europy Centralnej klienci od początku lipca mogą dojechać nową linią KZK GOP: 232. Przestał kursować dotychczasowy autobus dowożący klientów.

- Zmieniona linia autobusowa do naszego centrum to efekt propozycji składanych przez klientów i pracowników sklepów - mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. - Chcąc zapewnić punktualny dojazd wszystkim niezmotoryzowanym, postanowiliśmy podjąć współpracę z KZK GOP. Dzięki temu w bardziej komfortowy sposób mogą do nas dotrzeć nie tylko mieszkańcy różnych części Gliwic ale także okolicznych miast i miejscowości.

Trasa autobusu łączy kluczowe przystanki w pobliżu centrum Gliwic. Rozkład jazdy został skomunikowany z wieloma innymi liniami, jadącymi m.in. z os. Kopernika, Łabęd oraz Zabrza, Knurowa, Bojkowa i Żernicy. Przejazd odbywa się według stawek i z zachowaniem ulg KZK GOP. Honorowane są m.in. bilety okresowe KZK GOP a także zapisane na karcie ŚKUP. Trasę z i do Europy Centralnej będą obsługiwać pojazdy niskopodłogowe, dzięki czemu nie będzie problemów z transportem wózka dziecięcego czy pojazdu osoby niepełnosprawnej. Linia 232 będzie jeździć wyłącznie w dniach, w których pracuje centrum przy Pszczyńskiej 315, dlatego nie pojedziemy nią np. 15 sierpnia, 25 i 26 grudnia czy 1 stycznia.

Specjalnie dla mieszkańców Zabrza i Knurowa przygotowano dogodne skomunikowania z innymi liniami na przystanku Gliwice Carbochem. Z kolei z postoju Gliwice Cegielnia - do Żernicy, Pyskowic czy osiedli Kopernika, Żerniki i Łabędy. Trasa 232 nie przewiduje bezpośrednich kursów do ościennych miejscowości.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!