Łowcy.B. w Mrowisku w środę. Charytatywnie dla chorego 5-letniego Mikołaja. Przyjdźcie do Mrowiska na kabaret i pomóżcie spełnić marzenie chłopca.

Łowcy.B. w Mrowisku w środę. Charytatywnie dla choregov 5-letniego Mikołaja. Gliwice: Kabaret Łowcy.B wystąpi dla Mikołaja, podopiecznego

11 stycznia, w Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO w Gliwicach charytatywnie wystąpi kabaret Łowcy.B. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na spełnianie marzenia 5-letniego Mikołaja, podopiecznych katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

11 stycznia o godz. 19.00 w Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO w Gliwicach wystąpi kabaret Łowcy.B, który w ten sposób chce pomóc w spełnieniu marzenia 5-letniego Mikołaja, podopiecznego katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Mieszkający w Czechowicach-Dziedzicach chłopiec bardzo pragnie dostać duże czerwone autko, którym sam mógłby kierować oraz chciałby przenieść się do Krainy Zabawek.

– Spełnione marzenia pomoże Mikołajowi w walce z chorobą i sprawi, że kolejne dni, choć wciąż pełne wyzwań, będą dla niego łatwiejsze, bardziej kolorowe i pełne radości, której tak bardzo potrzebuje – mówi Magdalena Gołąbek, wolontariuszka katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!