Nadarzyn. Podczas targów Go Active Show odbywających się w Ptak Warsaw Expo, zorganizowane zostaną zawody kulturystyczne Diamond Cup 2018. Na mistrzostwach, tradycyjnie już pojawi się spora ekipa sportowców ze Śląska. Zobacz zdjęcia z weryfikacji...

W galerii prezentujemy zdjęcia autorstwa Sylwestra Szymczuka[sylwesterszymczuk.com].

Nadarzyn: Diamond Cup 2018 [ZDJĘCIA z weryfikacji]. Zawody kulturystyczne IFBB podczas targów Go Active Show

Drugą edycję największych w Polsce targów sportowych Go Active Show uświetnią zawody kulturystyczne o międzynarodowej randze. Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness (IFBB) w dniach 18-20 maja podczas targów Go Active Show zorganizuje zawody IFBB Diamond Cup.

Pojawią się kulturyści i fitneski z całej Europy, ale nie tylko. Zawodnicy zmierzą się w 6 konkurencjach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego — członek IFBB — szacuje liczbę uczestników wydarzenia na około 300. Wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników (IFBB World Elite Ranking), prowadzonym przez IFBB.

HARMONOGRAM Diamond Cup 2018:Piątek, 18 maja, 2018:
11:00 - 17:00 Weryfikacja zawodników – scena główna
17:30 – Narada techniczna sędziów i kierowników ekip

Sobota, 19 maja, 2018, od 09:30:
Konkurencje w następującej kolejności:
- Kulturystyka juniorów 16-23 lata open
- Bikini fitness juniorek 16-23 lata open
- Kulturystyka weteranów +50 lat
- Bikini fitness weteranek +35 lat
- Fitness plażowe mężczyzn (5 kategorii)
- Fitness plażowe juniorów (2 kategorie)
- Fitness sylwetkowe kobiet (3 kategorie)
- Kulturystyka klasyczna mężczyzn (3 kategorie)
- Kulturystyka klasyczna juniorów open
- Fitness atletyczne kobiet open

Niedziela, 20 maja, 2018, od 09:30:
Konkurencje (kategorie będą przeplatane):
- Kulturystyka weteranów 40-49 lat
- Fitness plażowe atletyczne mężczyzn open
- Bikini fitness kobiet (6 kategorii)
- Fitness kobiet open
- Wellness fitness kobiet open
- Kulturystyka mężczyzn (6 kategorii)

W tym roku na rodzimym podwórku będziemy mogli być świadkami 2 imprez IFBB DIAMOND CUP. Jedna z nich odbywa się właśnie w Nadarzynie podczas GO ACTIVE SHOW, zaś druga ponownie podczas Fit Life EXPO w Katowicach.

Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness to największa i najprężniej działająca organizacja w sportach sylwetkowych na świecie. Założona w 1946 roku, skupia 194 państwa z całego świata. Organizuje coroczne mistrzostwa kulturystów amatorów na poziomie światowym, kontynentalnym i krajowym oraz mistrzostwa świata zawodowców (IFBB Elite Pro World Championships), a także wiele innych prestiżowych imprez dla zawodowych kulturystów i fitnesek.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!