Przed nami kolejny letni weekend, a Wy nie wiecie, jak go spędzić? Mamy dla Was kilka najciekawszych propozycji imprez na te trzy dni: koncerty, festiwale i inne atrakcje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oto wybrane imprezy na ten weekend. Wejdźcie w galerię i sprawdźcie nasz przewodnik!


Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kopiujący (gość)

"Coraz częściej czytamy, że w Chorzowie zatrzymano osoby posiadające narkotyki lub dopalacze. Widocznie w tym mieście ludzie, a zwłaszcza LUDZIE MŁODZI nie radzą sobie bez tych środków, Być może z powodu chorzowskiej władzy, tych układów i patologii panujących w Urzędzie? Śledzą wyniki kontroli zewnętrznych i dowiadują się jak są oszukiwani, jak są traktowani. Chyba inaczej nie da się tego naprawić jak tylko przeprowadzenie czystek w urzędzie, a czas temu zaczyna sprzyja, bo niedługo już zacznie obowiązywać reforma sądownictwa? "

Kopiarka (gość)

Kotala nakręca spiralę nienawiści i manipuluje co niektórymi ludźmi oraz R.M.wtrącając ich - w szczególności R.M. w paroksyzmy strachu. Z początku może to wydawać się śmieszne, jednak przychodzi też czas na refleksję i współczucie, że w Chorzowie co niektórzy ludzie naprawdę żyją w strachu przed jakąś wyimaginowaną dyktaturą . W ten oto właśnie sposób Kotala próbuje odwrócić uwagę od siebie ale ten procent ludzi co się boi jest znikomy p. Kotala. Nie uda się Panu zastraszyć Chorzowian, pracowników urzędu. Pan i cała rada, która boi się o utratę swoich stołków już wkrótce zakończy swoją "działalność".

elwira (gość)

Nie mogliście na zdjęciu nr 1 zamieścić fabryki porcelany katowickiej tylko zdjęcie jakigoś chińskiego miasta?
Ale z was profesjonaliści..!