Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jeśli wybiorą się Państwo tego lata na spacer po wilanowskim parku, można będzie wziąć za darmo książkę, poczytać, a potem zwrócić, by poczytali ją inni.

Już po raz piąty Muzeum Pałac w Wilanowie zaprasza do wzięcia udziału w akcji Parkowanie z książką. We współpracy z Wydawnictwami Muzeum przygotowało dla spacerowiczów regał pełen kuszących propozycji książkowych. Z pewnością zaproponowany wybór publikacji umili Państwu pobyt w wilanowskim parku.

Zachęcamy do swobodnego korzystania z umieszczonych na regale książek, wędrowania z nimi po parku, pogrążania się w lekturze w urokliwych zakątkach królewskiego ogrodu. Po zakończeniu czytania prosimy o odstawienie książki na półkę, tak aby kolejni goście mieli możliwość skorzystania z zaparkowanych książek.

Akcja trwa przez całe kalendarzowe lato. Po zakończeniu akcji wszystkie publikacje trafią do biblioteki miejskiej w Wilanowie.

W tym roku oferta książkowa jest wyjątkowo bogata i interesująca. Tego lata w szafie zaparkowały najróżniejsze książki - beletrystyka, literatura piękna, kryminały, fantastyka, albumy, literatura podróżnicza, przewodniki oraz cała masa innych. Można pośród nich znaleźć zarówno klasykę, jak i świeżutkie nowości wydawnicze.

Akcja rozpocznie się podczas pikniku cytrusowo-książkowego, na który zapraszamy 12 czerwca.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!