Piast Gliwice – Pogoń Szczecin. Byłeś na meczu? Znajdź się na zdjęciach [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Tomasz Kuczyński
Mecz Piast Gliwice - Pogoń Szczecin oglądało 2.824 widzów. Byłeś na meczu? A może byli Twoi znajomi? Znajdź się na zdjęciach. Lucyna Nenow
W ostatnim meczu 17. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice grał w poniedziałek z Pogonią Szczecin. Byłeś na meczu? A może byli Twoi znajomi? ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW ze spotkania Piast – Pogoń. Mecz oglądało 2.824 widzów.

Poniedziałkowy termin i niska temperatura wpłynęły na frekwencję na trybunach, co zauważył spiker Piasta Andrzej Sługocki. Pocieszył obecnych na trybunach widzów w swoim stylu: „Jesteście jak włosy na głowie, zawsze na końcu zostają te najlepsze”.

Na trybunach był też Święty Mikołaj, od którego w prezencie do przerwy gliwiczanie dostali dwie bramki. Kibice byli tak zadowoleni, że na końcu pierwszej połowy, w czasie rozgrywania przez piłkarzy Piasta piłki, głośno wołali „ole!”. Wcześniej docenili też robotę jaką wykonuje na boisku obrońca Jakub Czerwiński, skandując jego imię i nazwisko.

W przerwie wśród kibiców pojawił się kontuzjowany Mateusz Mak, który chętnie pozował do zdjęć. Zdjęcia robiono też dzieciom, które najgłośniej dopingowały piłkarzy. Dla najbardziej zaangażowanych przygotowano nagrody.