Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0 [ZDJĘCIA KIBICÓW]. W sektorze gości zasiadło... 20 osób

Tomasz Kuczyński
Mecz Piast Gliwice - Wisła Płock oglądało 4159 kibiców
W meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice grał w środę z Wisłą Płock. Byłeś na meczu? A może na stadionie przy Okrzei byli Twoi znajomi? Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW ze spotkania Piast Gliwice – Wisła Płock. Gliwiczanie wygrali 1:0. Godzinę po meczu pracę stracił trener gości Kibu Vicuna. Ma go zastąpić Leszek Ojrzyński.

Piast Gliwice pokonał Wisłę Płock

Zobacz zdjęcia:

Kibice Piasta z „młyna” rozpoczęli swój doping po kwadransie ciszy, ale jak ruszyli ze śpiewem, na boisku też zrobiło się ciekawiej. W 16. minucie groźnie strzelał Patryk Dziczek, a po 26. minutach było 1:0 dla gospodarzy po trafieniu Piotra Parzyszka. 20 kibiców Wisły Płock spokojnie oglądało mecz z sektora gości. Nie mieli wywieszonych flag. Nie prowadzili dopingu. Siedzieli jak w teatrze.

Miejscowi fani pozdrowili zaprzyjaźnione GKS Jastrzębie. Przed ich sektorem wisiały m.in. flagi „Szlachta Gliwic”, „Okrzei. Home of football” oraz biało-czerwona flaga z napisem „Polska Gliwice” okraszona herbem Piasta i godłem Polski. Nie obyło się też bez słynnej przyśpiewki na Górnika Zabrze, na którą natychmiast zareagował stadionowy spiker.

Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0 [ZDJĘCIA KIBICÓW]. W sektorz...

Mecz oglądało 4159 widzów, w tym 541 dzieci do lat 13, 567 kobiet, 71 obcokrajowców i 288 nowych kibiców.