Gwiazdy sceny operowej wystąpią w niedzielę w Pławniowicach Gwiazdy sceny operowej wystąpią w niedzielę w Pławniowicach

Gwiazdy sceny operowej wystąpią w niedzielę w Pławniowicach. (© fot. Marlena Polok-Kin.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Najwspanialsza, plenerowa sala koncertowa w regionie oficjalnie otwiera podwoje w najbliższą niedzielę! To miejsce szczególne. Mowa o pławniowickim pałacu, ściślej zaś - Dziedzińcu Maryjnym, na którym od lat, staraniem księdza Krystiana Worbsa, dyrektora pławniowickiego ośrodka, odbywają się niezapomniane gale muzyczne i śpiewacze.

- Zapraszamy na koncert Wiesława Ochmana i jego gości - mówi ks. Krystian Worbs. - Na scenie na pałacowym dziedzińcu, oprócz Wiesława Ochmana (tenor), zaśpiewają także Sabina Olbrich-Szafraniec (sopran) oraz Renata Dobosz (mezzosopran). Zagra kwintet Camerata Impuls pod dyrekcją Małgorzaty Kaniowskiej.

Spotkajmy się więc w niedzielę, 20 czerwca o godz. 20. na Dziedzińcu Maryjnym. Wspaniałe przeżycia muzyczne gwarantowane.

Jak co roku obowiązują karty wstępu - cegiełki w cenie 18 zł. Są one do nabycia przed koncertem. Informacja: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Tel.: 32 230 55 51; 506 33 00 99. Więcej informacji można także znaleźć na stronie www.palac.plawniowice.pl

Dodajmy, że cykl "Pałacowego Lata Muzycznego" w Pławniowicach odbywa się pod patronatem "Polski Dziennika Zachodniego".

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!