Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Etap miejski naszego plebiscytu na finiszu - to ostatni tydzień głosowania. Dziennik Zachodni organizuje plebiscyt, w którym nasi Czytelnicy wybiorą Sportowca, Trenera i Drużynę Roku 2016 województwa śląskiego.

Kto prowadzi w poszczególnych, sześciu kategoriach naszego plebiscytu na etapie miejsko-powiatowym? Kto przejdzie dalej? Zależy od Państwa.
Kategorie: Sportowiec Roku, Trener Roku, Drużyna Roku, Animator Sportu Młodzieżowego, Młodzieżowa Drużyna Roku, Młodzieżowy Sportowiec Roku, Animator Sportu Młodzieżowego.
Linki do głosowania - poniżej. Tam na bieżąco sprawdzicie także klasyfikację.

Formuła zgłoszeń do naszego Plebiscytu jest otwarta, co oznacza, że każdy Czytelnik może zgłosić swojego faworyta, który, po naszej weryfikacji, będzie dołączony do listy. Można to zrobić przez internet klikając na link www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/sportowiec/. W przypadku sportowców poniżej 18 roku życia potrzebna jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych oraz zgoda na publikowanie wizerunku.
Uwaga - dziś upływa termin zgłoszeń.

Nasi dziennikarze w 31 tygodnikach powiatowych Dziennika Zachodniego wytypowali swoje kandydatury we wszystkich kategoriach. Tak więc lista kandydatów jest wspólna.

Od 18 listopada do 23 grudnia przyjmujemy zgłoszenia do Plebiscytu DZ pod wyżej podanym linkiem. W tym czasie nie będzie można jeszcze oddawać głosów.

Głosowanie zostanie podzielone na dwa etapy. Pierwszy, eliminacyjny, będzie trwał od 9 do 30 grudnia. Do finału wojewódzkiego awansują 3 zwycięzcy w 6 kategoriach w 31 powiatach. W przypadku gdy liczba zgłoszeń nie przekroczy 3, do finału przechodzi 1 laureat. Wśród ubiegających się o Wasze głosy już na etapie eliminacji będą też kandydatury proponowane przez dział sportowy DZ.

Głosowanie finałowe potrwa od 5 do 27 stycznia 2017 roku. 31 stycznia w siedzibie DZ odbędzie się posiedzenie Kapituły Plebiscytu, która zatwierdzi wyniki głosowania. 8 lutego w hali sportowej AWF Katowice nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników Plebiscytu i wręczenie nagród.

W tej edycji Plebiscytu na Sportowca, Trenera i Drużynę Roku województwa śląskiego głosować będzie można tylko za pomocą SMS-ów. Wysłanie SMS-a oznacza też prezent w postaci elektronicznego wydania Dziennika Zachodniego z dnia jego wysłania.
Koszt SMS- 2,46 zł z VAT, dla sportu młodzieżowego: 1,23 z VAT.

Partnerami Plebiscytu są Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Śląska Federacja Sportu, AWF Katowice i Radio Katowice. Patronaty honorowe: minister sportu i turystyki Witold Bańka, marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa.

Kategorie. Zgłoś udział w plebiscycie lub zagłosuj:

Trener Roku 2016 Gliwice

Młodzieżowy Sportowiec Roku 2016 Gliwice

Animator Sportu Młodzieżowego Roku 2016 Gliwice

Młodzieżowa Drużyna Roku 2016 Gliwice

Sportowiec Roku 2016 Gliwice

Drużyna Roku 2016 Gliwice

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!