W sobotę Politechnika Śląska będzie miała swoje święto. W jego ramach zaplanowano promocje doktorskie oraz odsłonięcie rzeźby prof. Słodowego przed budynkiem Centrum Edukacyjno-Kongresowym.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Choć przez dwa ostatnie dni Politechnika Śląska z powodu powodzi odwołała zajęcia, to zaplanowane na sobotę uroczystości z okazji uczelnianego święta odbędą się. 
W Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18 B odbędą się m.in. promocje doktorskie. Zaplanowano także otwarcie Sali Historii Politechniki Śląskiej w Centrum Edukacyjno-Kongresowym oraz otwarcie wystawy prac prof. Stanisława Słodowego "Rzeźbiarskie kontemplacje". W jej ramach zostanie odsłonięta rzeźba zatytułowana "Duet" autorstwa profesora.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!