Przemoc domowa Gliwice - kolejni agresorzy za kratami. Dwóch brutalnych gliwiczan, damskich bokserów, ma kłopoty. Ofiara jednego z nich z ranami brzucha w szpitalu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przemoc domowa Gliwice - agresorzy za kratkami.
Wczoraj policjanci z drugiego komisariatu zatrzymali dwóch gliwiczan, którzy krzywdzili swoje żony. Jedna z kobiet w wyniku odniesionych ran musiała być hospitalizowana - informuje Marek Słomski, rzecznik gliwickiej policji.

28-letnia gliwiczanka została ugodzona przez męża nożem w okolice jamy brzusznej. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu, w niedzielę po północy. Na szczęście obrażenia nie zagrażają życiu kobiety. Jej 34-letniemu małżonkowi grozi nawet 10 lat więzienia.

Z kolei za kratki na 3 lata trafić może 57-latek zatrzymany o godzinie 17.30 na osiedlu Kopernika. Mężczyzna bił swoją żonę po twarzy, do tego groził jej pozbawieniem życia.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!