Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Centrum sztuki Filmowej zaprasza na film "Ondine". Mamy dla Was podwójne zaproszenia...

Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą – Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.
W naszym konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie o
"Którą z ról Colin'a Farrell'a cenisz najbardziej i dlaczego?"


Nagrodami w naszym konkursie były podwójne zaproszenia na film "Ondine", do wykorzystania w dniach 11 - 17 czerwca w Centrum Sztuki Filmowej.

Bilety wygrali:


T. Piecha

Odp. Świetnie spisał się w 'Aleksandrze'. Było to swoiste wyzwanie dla Colina, który do tej pory uchodził za zawadiakę i aktora jedynie kina akcji. U Stone'a musiał wcielić się w postać historyczną ze wszystkimi tego konsekwencjami (włączając w to plotki o rzekomych skłonnościach homoseksualnych Irlandczyka), a po drugie... no właśnie... u Stone'a nie grywa byle kto z łapanki. Spotkanie i współpraca z mistrzem politycznego, walczącego, zaangażowanego kina na pewno stanowiły dotarcie się aktora, który obecnie, wydaje się, nie ma już absolutnie nic do udowodnienia. Trzeba zaznaczyć, że kreacja, którą stworzył, jakkolwiek kontrowersyjna, jest według ekspertów znakomitym odwzorowaniem podań i przekazów na temat legendarnego wodza. Osobiście uważam, że Farrell zaprezentował świetny kunszt aktorski i jest najjaśniejszym punktem tej produkcji.

A. Kasza

Odp. Najbardziej cenię sobie rolę Colin'a Farrell'a w filmi "Telefon". Colinowi udało się przykuć uwagę widza, przez cały czas trwania filmu. Stworzył bardzo ciekawą kreację i pomio że był praktycznie cały czas na ekranie, a na dodatek to na nim głównie skupiała się cała akcja, nie nudził ani przez chwilę i z przyjemnością się go oglądało. Sztuka jednego aktora:)

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym internautom pozostaje życzyć szczęścia w naszych kolejnych konkursach.
Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!