Knurów szykuje się do obchodów święta miasta. Już dziś na potrzeby przygotowań zamknięte zostało Kino Scena Kultura. Potem imprezy przeniosą się na Plac 700-lecia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ruszyły przygotowania do rozpoczynających się jutro Dni Knurowa. Już dziś w związku z tym swoje podwoje zamyka dla kinomanów Kino Scena Kultura. Filmu nie obejrzymy tu do najbliższego poniedziałku. Powinny to zrekompensować inne imprezy, w tym występ zespołu Perfect.

Co jeszcze szykują organizatorzy w ramach obchodów święta miasta? W piątek w Kino-Scenie Kultura zostaną wręczone coroczne Laury Knurowa. W sobotę imprezy przeniosą się na Plac 700-lecia. O godz. 16. wystąpią zespoły muzyczne działające w Centrum Kultury. Potem, w półtoragodzinnych odstępach na scenie pojawiać się będą zespoły Cropla, Jumbo Africa, kabaret Afera, a o godz. 21.30 zespół Perfect. Po ich koncercie na niebie rozbłysną sztuczne ognie. W niedzielę, również o godz. 16. wystąpią kolejne zespoły związane z Centrum Kultury. O godz. 18.30 na scenie pojawi się Gipsy Band, o godz. 20. Damian Holecki. Rewia V6 pojawi się o godz. 21.

Dodatkowo na placu 700-lecia szykowane są takie atrakcje jak pokaz lepienia garnków z gliny, wesołe miasteczko, rycerska wioska oraz skoki na bungee. W programie także parada motocykli i imprezy sportowe.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!