Jak co roku luksusowe samochody, playboy show, znakomita oprawa muzyczna i wyjątkowe osobowości ze świata sztuki, kultury i biznesu ale przede wszystkim piękne kobiety – to są znaki szczególne Gali Samochód Roku Playboya.

Samochód Roku 2017 Playboya - czyli piękne kobiety i szybkie samochody [ZDJĘCIA]

Na Gali zorganizowanej w poniedziałek 19 czerwca w warszawskiej Endorfinie Foksal, zostały wręczone nagrody Laureatom kolejnej edycji tego prestiżowego plebiscytu. Podczas Gali można było podziwiać nagrodzone samochody. Wyboru dokonało Jury konkursowe w składzie: Rafał Jemielita, Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk i Andrzej Koper.

Tegoroczną Galę poprowadziła Edyta Herbuś i Rafał Jemielita.

Goście bawili się wśród Playmates ostatnich 25 lat i Króliczków PLAYBOYA w zmysłowej „playboyowej” oprawie. Niezapomnianych wrażeń tego wieczoru dostarczył najbardziej gorący moment na scenie: zniewalające PLAYBOY SHOW, które zostało zorganizowane we współpracy marki Alles z Katarzyną Konieczką, Haliną Mrożek i Alicją Grucą.

Imprezę zorganizowaną przez redakcję polskiej edycji słynnego pisma uświetnił występ KAYAH, a dopełnieniem wokalnym był zespół AudioFeels i Lidia Kopania, która zaśpiewała uroczyste „Happy Birthday”.

Ważnym punktem programu było również wręczenie dyplomów dla laureatów konkursu FOTOEROTICA 2017. Jedynego tak wysokiej rangi konkursu fotografii ukazującej kwintesencję kobiecego piękna w Polsce. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Sandra Sobolewska z Lublina.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2017: Mercedes-AMG GT R

AUTO XXV-lecia PLAYBOYA: Lexus LC500

Pozostałe kategorie:
Auto sportowe: Alfa Romeo Giulia
Po prostu luksus: Porsche Panamera
Nie tylko na asfalt: Mini Countryman
Znak czasów: BMW Serii 7
Styl i piękno: Mazda MX5 RF
Auto z seksem: Toyota C-HR
Supersport: Honda Civic Type R
Auto dla młodego Playboya: Fiat 124/ Abarth 124 Spider
Auto dla dziewczyny Playboya: Citroen C3
Auto na każdą drogę: Skoda Kodiaq
Auto dla rodziny Playboya: Volvo V90 Cross Country
Auto na co dzień: Volkswagen Golf GTI
Na szczytach technologii: Infiniti Q60 Sports Coupe
Autostuff.pl: Opel Insignia Grand Sport

Zaszczytny tytuł Samochodu Roku Playboya przyznawany jest najbardziej luksusowym markom, słynącym z zaawansowanej technologii, nowoczesnego wzornictwa, dbałości o bezpieczeństwo użytkowników i ochronę środowiska.

Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

franuś (gość)

Za rok rexton powinien sie znaleźć na podium. Ekonomiczny suv z luksusowym wnętrzem i wyposażeniem. Moim zdaniem bardzo udany miejski model. Byłem ostatnio na jeździe próbnej to mile mnie zaskoczyła płynność jazdy i miękkość zawieszenia.