Polskie zespoły siatkarskie, które wystąpią w europejskich pucharach (bez Ligi Mistrzów) poznały swoich rywali. W rozgrywkach Pucharu CEV drużyna Enionu Energii MKS Dąbrowa Górnicza w pierwszej rundzie zagra z czeskim zespołem Kralovo Pole Brno.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mecze pierwszej rundy odbędą się 7-9 i 14-16 grudnia. Po pokonaniu tej przeszkody podopieczne Waldemara Kawki trafią na triumfatora meczu rumuńskiego Volei 2004 Tomis Konstanca i cypryjskiego Arugi Anorthosis Framagusta.

Mniej szczęścia miał inny polski zespół startujący w tym pucharze, Centrostal Bydgoszcz, któremu los przydzielił rosyjskie Dynamo Krasnodar.

Częstochowski Tytan AZS do rywalizacji Challenge Cup przystąpi od drugiej rundy i jego rywalem będzie Langhenkelvolley Doetinchem (Holandia).

Mecze w tej rundzie odbędą się 16-18 i 23-25 listopada.

Rywalami ZAKSY Kędzierzyn w Pucharu CEV siatkarzy będzie fińskie Sun Oulu, natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Diamantem Kaposvar (Węgry). W przypadku awansu do następnej rundy ZAKSA zmierzy się zwycięzcę rywalizacji między Selverem Tallin a Arisem Mar-mourisem Saloniki, natomiast Resovia z lepszym z pary SCC Berlin - Tomis Konstanca.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!