Przed nami już drugi w tym roku weekend. Wiecie jak go spędzicie? Mamy dla Was kilka propozycji. Niedziela upłynie pod znakiem koncertów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, o czym więcej w innym naszym zestawieniu. Tutaj z kolei mamy więc dla Was garść innych imprez, koncertów i atrakcji, na które będzie można natrafić w ten weekend w naszym województwie. Oto nasze cotygodniowe TOP 10: imprezy, koncerty i wydarzenia kulturalne w woj. śląskim. Sprawdźcie sami, co się będzie działo!


Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mieszkaniec (gość)

te stare auta aż miło wspominać, wszystko bez serwisu można było zrobić na drodze narzędziami żeby do domu dojechać i nie z byle czego zrobione, w silniku 127 A000 w 127 dało się zrobić żeby palił 5 po mieście.Dziś w fabryce cały sztab złodziei pracuje nad tym żeby wyrwać od właściciela jak najwięcej pieniędzy, na drodze z pieniędzmi czekać na naprawę, żeby podatkami śmierdziało i kosztami utrzymania oczywiście wyzyskiem na max a w dodatku w świetle prawa właściciel tak do końca nie jest właścicielem bo nie wolno wyrejestrować żeby dla siebie zostawić.Plastykowe zderzaki które od słońca po czasie pękają,szyby na klej uwieszać żeby za darmo nie dało się wymienić .... dużo chamstwa w konstrukcji a kierowcy cierpią.

Warecki (gość)

Piwiarnia Warki Sosnowiec
Warszawska 11
KARAOKE I Masa Przebojowej Muzyki
Start 21:00
Wstep: Wolny
Zapraszamy

Jan (gość)

Az tyle sie dzieje? niemozliwe.W poniedzialek i tak przeczytamy o Pomaranczy jako jedynie slusznym klubiku,bo o reszcie zapomnicie