(© mat. policji)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło w Przyszowicach. W samochodzie bmw, który zapalił się po zderzeniu zginęli kierowca i jego pasażer. Nie jest wykluczone, że mężczyźni przed rozpoczęciem jazdy pili alkohol.

Minionej nocy, około 3.20 w Przyszowicach (powiat gliwicki) doszło do tragicznego wypadku drogowego. Z nieustalonych na razie przyczyn 24-letni kierujący bmw utracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w betonowe ogrodzenie, następnie w metalowy garaż przy jednej z posesji. W samochodzie, który zapalił się, zginęli kierowca oraz 23-letni pasażer. Trzeci mężczyzna, w wieku 22 lat, podróżujący wraz z ofiarami, o własnych siłach wyszedł z pojazdu i nie odniósł żadnych obrażeń. Niewykluczone, że mężczyźni przed rozpoczęciem jazdy spożywali alkohol. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gucio (gość)

[*]bolo[*]POGRZEB PAWŁA RAFAŁA TOMCZYKA (BOLO) W SOBOTE 17.04 W KOŚCIELE ŚW. ANDRZEJA godzina 12.oo

GUCIO (gość)

Dlaczego los okrutny zabiera
mojego drogiego przyjaciela
karze kirem okryć duszę
a ja tu zostać muszę.
Patrzeć jak umiera,
żałość we mnie zbiera,
wylewa się czara goryczy i łez,
ja za tobą kiedyś pójdę też.Cały czas tłumacze sobie,że tam gdzie teraz jest jest mu lepiej ale Jego brak jest nie do zniesienia.Taka jest kolej rzeczy jedni się rodzą drudzy umierają..ciężko jest jednak nam-rodzinie to przeżyć...[*]spoczywaj w spokoju kochany bracie PAWLE [*] [*]BOLO JESTEM SERCEM Z TOBĄ[*]

Kasia.T (gość)

Aman Ciebie znałam byłeś młodym wilkiem będzie nam Ciebie brakowało... Z głębi serca składam wyrazy współczucia rodzicom, rodzeństwu, żonie Asi, synkowi Natanielkowi,najbliższej rodzinie, wszystkim przyjaciołom i znajomym.. Oczywiście to samo dotyczy drugiego chłopaka kochani módlmy się za nich... Cieszę się bardzo ,że Tomek którego nie znam przeżył !!! Wieczny odpoczynek racz im dać Panie [*][*][*]