Spektakle, pokazy, żonglerskie show - to wszystko w Gliwicach

Jedenasta edycja Festiwalu Artystów Ulicy Ulicznicy nabiera rumieńców. Nie przegapcie Państwo, bo jak co roku - będzie wiele ciekawych wydarzeń. Co nas czeka w nadchodzący weekend? W najpierw w piątek, 7 lipca, Objazdowy Dom Kultury zaprezentuje się na scenie w CH Forum. Początek o godz. 19. Z Grupą Ad Hoc czeka nas „Wieczór komedii improwizowanej” - to impreza towarzysząca festiwalowi.

W sobotę spotkamy się w Parku Chopina. A przed nami, w Alejce Forum, w godz. od 12 do 16.

Fabryka Kultury i warsztaty kreatywne dla dzieci - na godz. 16 dzieci zaprasza Teatr Barnaby - będzie „Kot w butach”.

Na gliwickim Rynku natomiast, o godz. 18 zacznie się prezentować La Sbrindola (Włochy) z pokazem „Shock’em All”. Będzie to show żonglersko-perkusyjny.

- Widowisko to istna bomba energetyczna, z jednej strony zbliżająca się do scenicznego delirium, z drugiej - co chwilę wciągająca w ten szalony świat publiczność - mówią organizatorzy. - Perkusista i żongler, bębny i piłki - jeśli można zarazić się energią - taka kombinacja zdecydowanie temu sprzyja. Włoskich artystów ponownie na płycie Rynku zobaczmy w niedzielę. Natomiast w Park Chopina, o godz. 20.30, wystąpi La Industrial Teatrera z hiszpańskiej Katalonii z przedstawieniem „Castaways”.

- Castaways” to klasyczna klaunada w bardzo plastycznym wydaniu. Połączenie teatru ulicznego, klaunady, a przez to i cyrku; bez tekstu - komunikując się z widzem przez gesty, spojrzenia i uśmiechy. Dla małych i dużych - tak anonsują hiszpańskie przedstawienie organizatorzy festiwalu.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!