Śląski finał Orange Cup

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dziś w Dankowicach rozegrany zostanie śląski finał wojewódzki Orange Cup XV Turnieju imienia Marka Wielgusa. O miano najlepszej drużyny piłkarskiej 11-latków w naszym regionie ubiegać się będzie 12 zespołów dziewcząt i 12 ekip chłopców.

- Podczas pierwszej fali powodziowej stadion w Dankowi-cach był zalany, ale teraz z wodą nie ma kłopotów i obiekt Pasjonata oczekuje na młodych piłkarzy, którzy walczyć będą o awans do wielkiego finału turnieju. Zagramy na ośmiu boiskach. Zawo-dy rozgrywane są w ramach obchodów 90-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej i dlatego każdy ich uczestnik otrzyma pamiątkowy medal - powiedział Jan Benigier z ŚZPN w Katowicach.

My też przygotowaliśmy dla naszych Czytelników niespodziankę w postaci konkursu, który został ogłoszony na naszej stro-nie dziennikzachodni.pl/sport.

Ambasadorami XV Orange Cup, w którym bierze udział 17 tys. dzieci, zostali reprezentanci Polski - Adrian Mierzejewski, Mateusz Cetnarski, Maciej Rybus, Tomasz Jodłowiec, Łukasz Trałka i Radosław Majewski.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!