Laureaci konkursu wraz z organizatorami - ta wiedza przyda się również w wakacje Laureaci konkursu wraz z organizatorami - ta wiedza przyda się również w wakacje

Laureaci konkursu wraz z organizatorami - ta wiedza przyda się również w wakacje (© fot. Romana Gozdek/ARC Starostwo Pwiatowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Doskonałą widzą na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym oraz znajomością zagadnień związanych z unijnymi dopłatami do polskiego rolnictwa wykazali się uczestnicy konkursu "Pamiętaj pracuj bezpiecznie". - Poziom był bardzo wysoki - mówi Krystyna Kręgiel, kierownik gliwickiego biura KRUS.

Finał tych zmagań odbył się w Starostwie Powiatowym. I miejsce zajęła Sylwia Szulc, II - Grzegorz Grodoń, III - Rafał Sznura, IV - Sabina Tkaczuk, a V - Marek Tim. Drużynowo wygrało Gimnazjum w Przyszowicach, II lokatę zajęło Gimnazjum w Rudzińcu, a III - Gimnazjum w Toszku. Zwycięzcy odebrali szereg cennych nagród, wśród których były m.in. kamera cyfrowa, rower i sprzęt Hi Fi.

Zwycięzcom gratulowali im m.in. Irena Łaba - dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Częstochowie, Roman Włodarz - prezes Śląskiej Izby Rolniczej , Andrzej Frejno - kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Pyskowicach, Tadeusz Mamok - przewodniczący Rady Powiatu Gliwickiego oraz Michał Nieszporek - starosta gliwicki.

Konkurs zorganizowany został przez Starostwo Powiatowe w Gliwicach, Okręgowy Inspektorat PIP w Katowicach, Oddział Regionalny KRUS w Częstochowie, Śląski Oddział Regionalny ARiMR w Częstochowie i Śląską Izbę Rolniczą w Katowicach. Nagrody ufundowali organizatorzy oraz Jolanta i Marek Błaszczykowie, Agromas Sp. z o. o. z Sierakowic, Danish Forming Consultants Sp. z o. o. z Rzeczyc oraz gliwicki oddział Banku Gospodarki Żywnościowej.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!