Gliwiczanie jak zawsze okazali się bardzo hojni. 120 tys. zebrali wolontariusze na ulicach, 21 tys. dołożyli kwestujacy w Forum.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jak graliśmy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy? W niedzielę na ulicach miasta kwestowało 300 wolontariuszy, którzy zebrali ponad 120 tys. zł. Główna impreza odbyła się na Placu Krakowskim.

Na początek wystartował II Gliwicki Bieg Orkiestrowy „Biegam dla Orkiestry – Biegam z Sercem”. Potem były pokazy, koncerty oraz cała masa innych atrakcji, m.in. „światełko do nieba” i pokaz sztucznych ogni. Organizatorem miejskiej edycji WOŚP było Stowarzyszenie GTW, które wsparł gliwicki samorząd.

Imprezy w ramach WOŚP przygotowało także Centrum Handlowe FORUM. Były występy muzyczne, pokazy sztuk walk i fitness, bezpłatne konsultacje medyczne oraz licytacje. 13 stycznia przy ul. Lipowej wolontariusze zebrali blisko 21 tys. zł.
(Źródło: UM Gliwice)

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!