Wypadek na DK 78 w Knurowie: 29-letnia gliwiczanka, która kierowała fiatem punto, została ciężko ranna w wypadku, do którego doszło w poniedziałek - około godziny 7 - na DK 78 w Knurowie. Po kobietę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na DK 78 w Knurowie


Do wypadku doszło na trasie Rybnik - Gliwice. Z nieustalonych przyczyn jadący od strony Gliwic fiat punto zjechał na przeciwny pas ruchu prosto pod koła opla.

Policjanci z Gliwic informują, że siła zderzenia była tak duża, że kierujące pojazdami zostały zakleszczone w ich wnętrzach. Na miejsce przyjechały wszystkie służby. Strażacy z JRG w Knurowie rozcięli wraki pojazdów, by ratownicy medyczni mogli pomóc rannym kobietom.29-letnia gliwiczanka, kierująca fiatem, została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ranna 33-letnia kierująca oplem była przytomna i została przetransportowana do knurowskiego szpitala.

Przyczyny i okoliczności tego wypadku zostaną zbadane w trakcie dochodzenia prowadzonego przez KMP w Gliwicach.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA dz24@dz.com.pl
DZ24 WIADOMOŚCI CZYTELNIKÓW I INTERNAUTÓW

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!