Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach zaprasza na imprezę "Z EFS-em na scenę". Uczestnicy Przeglądu Małych Form Teatralnych pokażą jak poprzez sztukę można się integrować, rozwijać swoje zainteresowania i pobudzać kreatywność. Organizatorzy liczą, że artystyczny dorobek zaprezentowanych grup zachęci innych do korzystania z funduszy EFS.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
15 czerwca w kinoteatrze Rialto odbędzie się przegląd wybranych spektakli. Finaliści zaprezentują swoje pomysły za pomocą teatru klasycznego, monodramu, musicalu, pantomimy, scen rodzajowych, tańca, a nawet piosenki. Czas trwania przedstawienia nie będzie dłuższy niż 30 minut, a liczba osób w zespole nie przekroczy 15.

Termin:
I tura: do 24 maja 2010 r. (termin nadsyłania zgłoszeń)
II tura: 15 czerwiec 2010 r. godzina 10.00

Uczestnicy: przedszkolaki, młodzież, osoby dorosłe oraz osoby niepełnosprawne, które zamieszkują województwo śląskie i są uczestnikami projektów konkursowych, dofinansowanych w latach 2008-2010 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Cel:
promocja funduszy europejskich poprzez zaprezentowanie dorobku artystycznego, będącego rezultatem realizacji ww. projektów
integracja mieszkańców województwa śląskiego poprzez sztukę
pobudzenie aktywności artystycznej uczestników i ich promocja jako twórców
rozwój zainteresowań i twórczych postaw
promowanie idei „Dobrych Praktyk”

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!