(© arch.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Zabrza poszukują matki noworodka, którego dzisiaj nad ranem mieszkaniec Biskupic znalazł na miejscowym przystanku autobusowym. Torba z zawiniętą w kocyk dziewczynką leżała na ławce. Dziecko umieszczono w szpitalu.

Dzisiaj przed 6.00 mieszkaniec zabrzańskiej dzielnicy Biskupice znalazł na ławce przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Okrzei torbę turystyczną, w której znajdowało się zawinięte w kocyk... niemowlę. O swoim niecodziennym odkryciu mężczyzna natychmiast powiadomił policjantów, a ci z kolei - pogotowie ratunkowe. Lekarz karetki stwierdził, że dziewczynka najprawdopodobniej musiała urodzić się dzisiejszej nocy. Dziecko umieszczono w szpitalu. Policjanci poszukują matki noworodka. Za narażenie niemowlaka na niebezpieczeństwo osobie odpowiedzialnej za to może grozić do 5 lat więzienia.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!